Reklamní předměty a textil

V naší nabídce máme také potisk reklamních předmětů a textilu.

Reklamní předměty a textil si můžete vybrat z katalogů u nás přímo na firmě /případně Vám je zapůjčíme s sebou domů/ nebo online na našich webových stránkách.

Předměty (textil) na potisk si můžete dodat také vlastní, nutno však předem konzultovat, zda je předmět (textil) vhodný pro potisk.

Rozlišujeme více druhů potisku, protože každý je vhodný na jiný typ potisku předmětů a textilu.

S výběrem typu potisku Vám samozdřejmě rádi poradíme a vybereme ten nejvhodnější.

Kritériem pro výběr bývá množství, typ materiálu, grafický vzhled (složitost) motivu, velikost motivu a další.

ONLINE KATALOG REKLAMNÍHO TEXTILU ZDE

ESHOP REKLAMNÍCH PŘEDMĚTŮ

https://schenk-reklamnipredmety.cool-shop.eu

 

Druhy potisku:

Nažehlovací fólie

U této technologie je motiv vyřezán na plotru z jednobarevné nažehlovací fólie a následně je přenesen pomocí speciálního listu teplem na textil.

Je vhodná pro potisk nižších nákladů cca od 1 do 10 kusů.

Fólie jsou dostupné v mnoha barevných provedeních od základních barev po zlatou, reflexní, nebo fluorescenční.

Nejvíce se používá pro potisk dresů, triček a jiných textilních produktů.

Sítotisk

Sítotisk je technologie vhodná pro potisk plochých i válcových předmětů různých rozměrů. Sítotiskem je motiv tištěn přímo na potiskovaný předmět. Sítotisk dokáže tisknout vícebarevně jak vektorovou grafiku s přesností barev standardu Pantone, tak plnobarevně rozkladem barev systémem CMYK. Sítotisk se cenově vyplatí při vyšších nákladech a vyznačuje se delší životností než potisk nažehlovací fólií. Používá se na potisk triček, bund, čepic a další textílie, plastových a papírových tašek, samolepek, papíru.

Sublimační tisk

Používá se k potisku syntetických tkanin z vysokým obsahem polyesteru. Grafika digitálně natištěná na speciální papír je za použití vysoké teploty a tlaku zalisována do struktury bílé textilie, kterou obarví. Díky přenesení barvy do textilie je potisk vysoce kvalitní a odolný vůči praní.

Potisknout lze takto kromě textilu i hrnky, puzzle, podložky pod myš, vlajky, nášivky, klíčenky na krk, ručníky, polštářky... 

Tampónový tisk

Jedná se o nejvyužívanější metodu potisku drobných předmětů. Tampónový tisk se využívá pro potisk plastů, kovů, dřeva, keramiky ale i papíru. Technologie poskytuje vysokou přesnost barev Pantone a rozlišení tisku. Výhodou je možnost potisku rozměrově menších 3D předmětů atypických tvarů: propisky, žetony, silikonové náramky, hrnky, sklenice a spousty dalších.

Gravírování laserem

Technologie, která využívá laserového paprsku pro popis kovových, pokovených, dřevěných a plastových reklamních předmětů s barvenou povrchovou úpravou. Zabarvení loga je závislé na barvě podkladového materiálu. Nejčastěji se aplikuje na kovová pera, zapalovače, přívěsky, otvíráky, ale i dřevěné dárkové krabičky.

Výšivka

Touto technologií je možné vyšívat i vícebarevné motivy téměř na jakýkoliv textilní výrobek od ručníků, tašek, čepic až po trička, který je možné upnout do vyšívacího stroje. Před samotným vyšíváním je potřebné vytvořit vyšívací program pro daný motiv, který pak lze používat opakovaně.

Fotogalerie

potisk triček_sítotiskpotisk propisek_tampón tiskrozměry beach vlajeksilikonové náramky_tampón tiskpotisk papírových tašek_sítotiskpotisk tašek_sítotiskpotisk triček_sítotiskpotisk papírových tašek_sítotiskpotisk propisek_tampón tisksilikonové náramky_tampón tisk

Ke stažení

Online katalog

Reference

Poda MFK Růžový Slon Bioclinica CGB CONE ČOS Dětský ráj Divadlo Mir ed For Help GVUO Igea Immax KGR Lanex Madeja MERIT MG Praktik Papír Rec 21 RIO SC Ostrava Zebra Systems
Nahoru